Kékestetői gasztronómiai vállalkozás azonnali kezdéssel
Szakács munkatársat keres!

Feladatok

  • Az ételek magas színvonalú, a standard és a konyhai policy szerinti elkészítése és tálalása.
  • HACCP és munkavédelmi előírások betartása, betartatása.
  • A rábízott gépek, berendezések, eszközök szakszerű és rendeltetésszerű alkalmazása.
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, és az utasítások maradéktalan végrehajtása.
  • A konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, követése.
  • Alapanyag leltár készítése.
  • Konyhai kisegítők munkájának irányítása, összehangolása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (min. szakács szakmunkás bizonyítvány)
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Vendég- és minőségközpontúság
  • Munkája iránti igényesség, jó együttműködési készség
  • Folyamatos szakmai önképzés, fogékonyság az új szakmai irányzatok iránt
  • A személyi higiénia szabályainak maradéktalan betartása

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, bruttó bérrel bejelentett munka
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Családias légkör
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Kékestető (a munkába járás Gyöngyösről a cég által biztosított)

Jelentkezéshez fényképpel ellátott önéletrajzát küldje el az allas@hdssc.hu e-mail címre, fizetési igényének megjelölésével.